• TARİH: 22.11.2017
Adobe Sensei: Devrim Yapmaya Geliyoruz

Adobe Sensei: Devrim Yapmaya Geliyoruz

Kısaca anlatmak gerekirse Adobe Sensei ile çirkin çıkılan fotoğraflara son! Adobe, Adobe Sensei nedir sorusuna şöyle cevap hazırlamış, mükemmel deneyimler bir anda olmaz. Bunu en iyi biz biliriz. Yaratıcılık, belge ve pazarlama alanında yıllardır biriktirdiğimiz bilgileri kullanan Adobe Sensei, birleşik yapay zeka ve makine öğrenimi çerçevesinde yüksek çözünürlüklü görüntülerden müşteri tıklatmalarına kadar trilyonlarca içerik ve veri varlığından yararlanır. Milyonlarca varlık arasında görüntü eşleştirme, belgeleri anlayıp sezme ve önemli kitle segmentlerini iyi bir şekilde hedefleme ve çok daha fazlası için tek ihtiyacınız olan Adobe Sensei.

YouTube kanalından çok güzel bir tanıtım videosu paylaşan Adobe, Adobe Sensei’den çok umutlu ve Sensei ile geliştirilen yapay zeka teknolojisinin yardımıyla benzersiz bir deneyim sunacağız diyor.

Adobe Sensei ile fotoğraflarda olmayan öğeleri yakındaki piksellerle yeniden oluşturursunuz. Yazı tipini görür ve sizin için fontları yeniden oluşturursunuz.  Yüzünüzde yapacağınız işlemlerde kaşlara ve dudaklara yer işaretleri yerleştirerek tek bir tıklatmayla ifadeleri değiştirmenizi sağlayan yüz tanıma özelliğine sahip olacaksınız. Dakikalar alan işler artık saniyeler içinde yapılabilecek.

http://www.adobe.com/tr/sensei.html linkinden kaydolabilir ve Sensei ile ilgili daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
adobe sensei

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bumerang - Yazarkafe
Humans
Akılda Tutulmalı
Her zor ve doğru kararı verdiğinizde biraz daha cesaretleniyorsunuz; ve her kolay ve yanlış kararı verdiğinizde biraz daha korkaklaşıyorsunuz. - Ben Horowitz, Andreessen Horowitz