• TARİH: 22.11.2017
E-Ticaret Dünyasında Güzel Bir Girişim: JARRT

E-Ticaret Dünyasında Güzel Bir Girişim: JARRT

E-Ticaret sitelerindeki kampanyaları, fırsatları, avantajlı fiyatları bizlere bildiren birçok yerli ve yabancı girişim var lakin bugün sizlere tanıtacağım JARRT, farklı bir yapıyla karşımıza çıkıyor ki ben ilk gördüğümde çok hoşuma gitmişti. Hoşuma giden bir diğer yanı da tamamen Türk girişimi olması oldu. Berk Kocaoğlu ve Murat Karatutlu bu girişimin öncüleri olmuşlar, kendilerine başarılar diliyorum. Bu ikili Jarrt için, Türklerin alışveriş asistanı olacak diyor.

jarrt-eticaret

Jarrt, bir Chrome eklentisi olarak çalışıyor ve girdiğiniz sitedeki fırsatları size çok basit şekilde sunuyor. Jarrt yetkililerinin tabiriyle ”Tek yapman gereken alışveriş yapacağın siteleri ziyaret etmek. Jarrt indirim bulduğu anda sana haber verecek.”

Jarrt, bazı sitelerde çok daha detaylı indirimleri ve indirim kodlarını da sunarak gerçekten çok faydalı bir hizmet veriyor. Örneğin Hepsiburada, Morhipo, Trendyol gibi sitelerde gerçekten sitede göremeyeceğiniz indirimleri Jarrt bizlere sunuyor.

Jarrt‘ta mağazalar, siteler popülerlik ve indirim oranlarına göre sıralanıyor ve daima güncel tutulmaya çalışılıyor. Ayrıca Jarrt kendi sitesinde özel fırsatlar sayfasından tüm fırsatları bizlere sunmaya çalışıyor.

Kısaca, ben Jarrt’ı güzel bir gelişme olarak görüyorum ve e-ticaret dünyamızda bu gibi girişimlerin artmasının sektörü daha da büyüteceğini düşünüyorum. Umarım bu güzel gelişme, güzel noktalara gelir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
jarrt

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bumerang - Yazarkafe
Humans
Akılda Tutulmalı
Her zor ve doğru kararı verdiğinizde biraz daha cesaretleniyorsunuz; ve her kolay ve yanlış kararı verdiğinizde biraz daha korkaklaşıyorsunuz. - Ben Horowitz, Andreessen Horowitz