• TARİH: 22.11.2017

Hakkımda

Hakkımda sayfası malum olmazsa olmaz ama ben öyle başlıkta görüldüğü gibi her şeyi yazmam tabii ki yani çayı çok sevdiğimi bilmeseniz de olur :)

En baştan başlarsak 1983 İstanbul doğumluyum, nerelisin sorusuna verdiğim cevap övünmek gibi olmasın ama Eskişehirliyim olur :) Eskişehir demek de yetmez aslında Mihalıççık’lıyım. Mihalıççık da ne ola ki? Yoksa delikli İsviçre peyniri mi diye soranlar olursa Mihalıççık Eskişehir’in en eski ilçelerinden ve Ankara ile Bolu’ya sınır olan ilçedir. Asıl özelliği ve güzelliği ise Yunus Emre’nin doğduğu, büyüdüğü yerdir. Şuanda türbesi de burada bulunmaktadır.

Neyse buraları geçelim, okul hayatını lisans düzeyinde bir okulu bitirdik şükür, uzun yıllardır özellikle bilişim sektöründe çalıştım. Turizm ve daha birçok sektörde kısa veya uzun dönemli tecrübelerim oldu. Aslında ne iş yaptım gibi soruları Linkedin ve Zerply profillerimden az çok anlayabilirsiniz. Pek sık güncellemiyorum bu profilleri ama yine de bir fikir edinmenizi sağlar. İş dışında neymişim ne değil mişim bu sorulara da Facebook ve Twitter profillerimden cevap bulabilirsiniz.

E-Ticaret, SEO, dijital pazarlama, yazılım, sosyal medya, wordpress alanlarında uzmanım desem başım ağrımaz :) Ayrıca webmaster ve webadmin olarak da yürüttüğüm projeler mevcuttur. Tüm hepsinin yanında yürüttüğüm projelerde sıfatım genelde e-ticaret danışmanı veya SEO danışmanı oluyor. Yürüttüğüm projeler genelde e-ticaret siteleri oluyor ve aşağı yukarı tüm uzmanlıklarımı bu danışmanlık işinde kullanıyorum. İşim dışında tarih, gastronomi, bilişim alanlarıyla alakalıyım. E-Ticaret, SEO ve yazılım konularında iş konuşur, anlaşırsak çalışırız, diğer konularda da güzel sohbet ederiz :)

İş konusunda benim için kalite her şeyin üzerindedir ve düstur edindiğim güzel bir cümle var; ”Kaliteyi ucuza alamazsın”

Kısaca böyle, ben@ibrahimkavakli.com mailinden, sitedeki iletişim formundan, 0530 872 40 50 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Ofis: Ağaoğlu My Office 212
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM