• TARİH: 22.11.2017
Adım Adım SEO Kitabı Çıktı!

Adım Adım SEO Kitabı Çıktı!

Sizlere çok güzel bir haberle merhaba diyorum bugün, uzun zamandır üzerinde çalıştığım SEO Kitabı Adım Adım SEO artık çıktı! Hepsiburada, İdefix, Kitapyurdu gibi birçok iyi sitede satışa da başladı. Yayın evim olan Kodlab‘a da buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Kitapla ilgili başlangıç aşamasındaki çabaları hatta eseri ortaya çıkarma konusunda beni daima cesaretlendirmeleri benim için çok değerliydi.

Eseri ortaya çıkarmamdaki ana amacım bilgimi sizlere aktarmak olduğundan çok sade bir dil kullandım ve faydalı, pratik bilgileri doğrudan açıklamaya çalıştım. 2016 yılının sonlarına doğru çıktığı için eserimiz son derece güncel oldu. Öyle ki, Real Time konusuna dahi değindik ve bu gelişmenin sektöre nasıl etki edeceğini eserimizde aktarmaya çalıştım.

Son olarak eserimden küçük bir alan;

Her webmaster, SEO konusunda bilgi sahibi olmak ister. Aslında buna mecburdur. Zira artık web sitesi sahibi olmak isteyenler, bir webmaster’dan güzel ve etkileyici tasarımdan daha fazlasını istiyorlar.

Bunların başında da SEO uyumlu bir web sitesi geliyor. Günümüzde bir web sitesini oluştururken site içeriğini ve yazılım algoritmasını SEO’ya uygun yapmadan müşterisine teslim eden bir webmaster işini eksik yapmış demektir.

Hem bu işin profesyonelleri hem de bu işe gönül vermiş öğrenmeye açık kişilerin SEO’yu en doğru ve sade şekilde öğrenmesi için Adım Adım SEO kitabını kaleme aldık.

Bu kitap sayesinde SEO konusunda kafanızdaki soru işaretlerini giderecek, çalışmalarınızda yaptığınız hataları fark edecek ve sadece teorik bilgiyle değil, SEO tekniklerini pratik yaparak da öğrenebileceksiniz.

Artık rakiplerinizin arasından sıyrılma vakti gelmedi mi?

Print

SEO Kitabı Sipariş

Son olarak kitabı, birçok kitapçıda bulabileceğiniz gibi Kodlab Yayın Evinden, Adım Adım SEO

Hepsiburada’dan  SEO Kitabı

D&R; Adım Adım SEO Kitabı

İdefix, Kitapyurdu gibi sitelerden de sipariş verebilirsiniz.

Son olarak, eserimiz sadece kitap şeklinde değil ayrıca eğitici videolar şeklinde derlenmiştir. Kodlab TV’den videolarını da izleyebilirsiniz.

Adım Adım SEO kitabının İçindekiler kısmına erişmek için de linki kullanabilirsiniz. > http://www.kodlab.com/Bulletin.aspx?ID=143381

Hayırlı olmasını diliyorum. Umarım sizlere faydalı olabilirim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

12 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bumerang - Yazarkafe
Humans
Akılda Tutulmalı
Her zor ve doğru kararı verdiğinizde biraz daha cesaretleniyorsunuz; ve her kolay ve yanlış kararı verdiğinizde biraz daha korkaklaşıyorsunuz. - Ben Horowitz, Andreessen Horowitz