• TARİH: 22.11.2017
Teşekkür Yazısı

Teşekkür Yazısı

Adım Adım SEO Kitabım sizlerden yoğun ilgi gördü ve kısa sürede ilk baskı tükendi. SEO bizden öğrenilir, en iyisi biziz diye bir iddiam yok lakin en baştan beri söylediğim üzere SEO, adım adım öğrenilir. Amerikalıların dediği gibi, ”step by step”

SEO kitapları arasında en güncel bilgileri kitabımda toplamaya çalıştım ve bunları en sadece biçimde, anlaşılır bir dilde sizlere aktarmaya çalıştım. SEO kitabımın başarısını biraz da buna bağlıyorum. Bir tane bile kötü geri dönüş almadım aksine daima çok güzel geri dönüşler aldım bunun için de ayrıca teşekkür ederim.

Son olarak Adım Adım SEO kitabı, ek bilgilerle 2.baskıyla çok yakında sizlerle olacak.

Kitabı, birçok kitapçıda bulabileceğiniz gibi Kodlab Yayın Evinden, Adım Adım SEO

Hepsiburada’dan  SEO Kitabı

D&R; Adım Adım SEO Kitabı

İdefix, Kitapyurdu gibi sitelerden de sipariş verebilirsiniz.

Son olarak, eserimiz sadece kitap şeklinde değil ayrıca eğitici videolar şeklinde derlenmiştir. Kodlab TV’den videolarını da izleyebilirsiniz.

Adım Adım SEO kitabının İçindekiler kısmına erişmek için de linki kullanabilirsiniz. > http://www.kodlab.com/Bulletin.aspx?ID=143381

Hayırlı olmasını diliyorum. Umarım sizlere faydalı olabilirim.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
seo kitabı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bumerang - Yazarkafe
Humans
Akılda Tutulmalı
Her zor ve doğru kararı verdiğinizde biraz daha cesaretleniyorsunuz; ve her kolay ve yanlış kararı verdiğinizde biraz daha korkaklaşıyorsunuz. - Ben Horowitz, Andreessen Horowitz