• TARİH: 23.11.2017
Tüm Antik Şehirler Burada

Tüm Antik Şehirler Burada

Eğer benim gibi tarih seven ve hatta antik şehir hayranı biriyseniz bu siteyi kesinlikle görmeniz gerekiyor. https://ancientcitiesturkey.com/ linki ile ulaşabileceğiniz site ülkemizdeki tüm antik kentleri harita üzerinde gösteriyor. Tam anlamıyla Türkçe hazırlanmış bir haritada tüm antik şehirleri görebilirsiniz. Ülkemizde nerede hangi antik kentin olduğunu öğrenip rahatça gezmek isteyen herkese harika bir rehber olacak bu siteyi hazırlayan Cem Ünalan’ı tebrik etmek gerekiyor. Hala bazı eksikler olduğunu belirten Cem bey, muhtemelen daha da geliştirmelere gidecektir.

Haritadaki bir antik kentin üzerine tıkladığınızda karşınıza biraz az da olsa birçok bilgiye kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Sosyal medya araçları ve Tripadvisor ve başka birçok gezgin sitesinden de destek alan ve hatta gezi sitelerine destek olan siteye destek olmamız gerekiyor. Dahası siteden de yararlanmamız gerekiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bumerang - Yazarkafe
Humans
Akılda Tutulmalı
Her zor ve doğru kararı verdiğinizde biraz daha cesaretleniyorsunuz; ve her kolay ve yanlış kararı verdiğinizde biraz daha korkaklaşıyorsunuz. - Ben Horowitz, Andreessen Horowitz